Купальники77

Вся колекція

Розміри

Колір

У теперішній час купальники набули дещо інше бачення: вони стали повноцінним предметом гардеробу і нарівні з тією ж сукнею вимагають до себе увесь супутній комплект аксесуарів. Тут грає роль і взуття, і капелюшок, і парео, накидка або пляжний халат, і сумочка. Усі ці речі повинні гармонійно поєднуватися між собою, принаймні, цього вимагає мода.

Функція купальника забезпечувати кращій загар відійшла зараз на другий план. Про це говорять їх досить закриті фасони, де увагу привертає перш за все дизайнерський задум. Лаконічні моделі теж мають місце в модних колекціях, але скоріше як альтернатива та доповнення.

Основні тенденції модних купальників

  • спортивний стиль;
  • з воланами;
  • однотонні з шнуруванням;
  • блискучі;
  • з принтом;
  • асиметричні;
  • монокіні;
  • мінімалістичні.

Спортивні, монокіні, блискучі

Популярні купальники в спортивному стилі, які зазвичай зустрічалися у басейні, змаганнях на воді, професійних та любительських. Оскільки ці моделі прийшли зі спорту, в них понад усе – ергономічні характеристики, бо від них все ж залежить результат змагань. Тому саме в спортивному купальнику, і ні в якому іншому, зручно плавати і ходити, його не треба поправляти. Адже часто купальник незрівнянно виглядає коло дзеркала, а в повсякденні за його правильною посадкою треба постійно стежити, і він підходить більш для ефектних фотосесій, ніж для активного відпочинку. Для фігури з пишними формами саме спортивні купальники краще над усе, бо вони додають стрункості.

Монокіні – це варіант роздільного купальника, в якому є усілякі вирізи. Так називається цілісний купальник, або роздільний, такий, що складається тільки з плавок. Бікіні – це повний комплект роздільного купальника відкритого крою. Моделі цілісних купальників монокіні бувають з шнуруванням. Воно прикриває занадто глибокий виріз, і в той же час додає сміливості до фасону. Якщо модель купальника з шнуруванням, він має бути однотонним, без принтів та декору, інакше образ ризикує стати занадто сміливим.

На пляжній вечірці добре виглядає купальник з блискучої тканини. У комплекті з прозорою сукнею, накидкою і туфлями на шпильках вийде вечірній пляжний образ. За фасоном це може бути цілісний або роздільний купальник, у тому числі ретро варіант із завищеною талією, до яких нині відчувають ностальгію.

Ретро мотиви, волани, асиметрія, мінімалізм

Продовження ретро-мотивів – рюші, волани і скромні, цнотливі фасони, як колись давно. Крій купальнику нагадує сукню. До того ж бретелі доцільно додавати там, де бракує об’єму: тендітні плечі, вузький таз і т. д. Популярні асиметричні фасони на одне плече, як з воланами, так і без них.

Купити купальники цього сезону можна у зовсім протилежному стилі та вигляді, і всі вони будуть в тренді. Разом з фантастичними дизайнерськими фасонами, також існує мінімалізм у купальниках. Це стосується як кольору – вони однотонні, так і крою – лаконічні, класичні, без будь-чого надмірного, все функціональне і нічого зайвого. У каталозі є мінімалістичні як цілісні, так і роздільні купальники, в яких можна в тому числі й засмагати. Однотонні цілісні купальники можуть бути прикрашені лаконічним принтом або іронічним гаслом, на кшталт «королева всесвіту». Представлено безліч яскравих кольорів, серед яких кожний тип зовнішності знайде оптимальне самовираження.

Product successfully added to the product comparison!