Повсякденні83

Вся колекція

Розміри

Колір

Мода сьогодення все менш схильна до впливу суворих правил, що регламентують надівати певний одяг тільки відповідно до конкретної ситуації, і ніяк інакше. Зникають межі парадно-вихідного, спортивного, повсякденного і навіть офісного стилю. Кросівки у поєднанні з явно романтичною сукнею давно вже не викликають подиву. Скоріше саме звична комбінація: туфлі на шпильках і плаття з рюшами-воланами – це вже трохи консервативно та передбачувано.

Як вибрати повсякденну сукню

Саме тому повсякденні сукні, що представлені в цій категорії, зустрічаються в інших підрозділах сайту у форматі офісних та нарядних. Яку саме сукню вважати за повсякденну, залежить від стилю життя й типових ситуацій, де застосовується цей одяг:

  • як часто відбувається «вихід у світ»;
  • специфіка роботи;
  • наявність або відсутність дрес-коду;
  • темп життя (чи є вільний час для надмірного догляду за одягом);
  • пріоритет зручності або естетики.

Ті, хто в якості повсякденного одягу все ж вибирають сукню, а не джинси, майки та тренувальні костюми завжди і скрізь, вже роблять великий крок до реалізації своєї жіночності. Далі все залежить від того, куди в сукні ходити.

Стиль життя та особливості роботи

Якщо більшість часу доводиться проводити на роботі, де панує досить суворий дрес-код, офісні сукні є також повсякденними. Якщо робота демократичніша, є можливість одягнутися більш різноманітно. Тут практично відсутня межа між одягом для роботи і, наприклад, для відпочинку за містом чи біля моря. Тканини з веселими принтами, яскравих забарвлень, і навіть сукні без рукавів, на бретельках і з відкритими плечима влітку можуть бути цілком доречні й не випадати з загальної картини.

Якщо робота творчого характеру, і на всілякі концерти, виставки й фуршети доводиться ходити мало не щодня, тоді і сукні повсякденні, звісно, ближче до святкового формату. Ці сукні в каталозі зустрічаються навіть серед коктельних та вечірніх (зрозуміло, якщо вони не занадто вже вишукані – дуже довгі, пишні та блискучі).

Якщо в офісі серед співробітників переважає зовсім демократичний стиль ближче до похідно-спортивного – джинси, сорочки, рюкзаки, светри, тоді на кожен день можна вибрати сукню-сорочку, сукню в стилі сафарі або однотонні трикотажні моделі мінімалістичного фасону. Далеко не усі молоді мами обмежені дозвіллям на дитячому майданчику у пісочниці з відповідним «спецодягом». Вони можуть так само відвідувати усілякі культурні заходи, навіть разом з дітьми, можливо не рідше, ніж працюючи жінки. Тому «дрес-код» в декреті або для тих, хто не працює,тобто, домогосподарок, може бути не менш різноманітним і визначатися власним стилем життя.

Product successfully added to the product comparison!