Сукні, сарафани ( +size )25

Вся колекція

Розміри

Колір

У цій категорії представлено сукні великих розмірів, серед яких є моделі офіційно-ділові, коктейльні, демократичного стилю. Відрізняються вони довжиною, сезонністю, матеріалами.

Особливості модельного ряду суконь великих розмірів

Різновиди суконь плюс сайз, представлених в асортименті:

 • оверсайз;
 • сукня-балон;
 • сукня-худі (або світшот);
 • з пишною спідницею;
 • сукня-халат;
 • сукня на запах;
 • в’язані (довгі з розрізом по боках, міді, укорочені);
 • з принтом у клітинку;
 • сарафан у діловому стилі;
 • вансайз (підходить у межах декількох розмірів);
 • батал (виключно плюс сайз).

В’язані сукні, вансайз, батал, оверсайз

В асортименті багато в’язаних суконь різних кольорів: чорного, темно-зеленого, бордового, синього, сірого, гірчичного, кольору хакі та пудри. Довгі, міді та укорочені, з круглою та високою горловиною. Вони відносяться до вансайз: єдиний розмір з 50 по 56, і менший – з 42 по 48. Сукні однотонні об’ємної в’язки різних візерунків прямого крою.

Слід звернути увагу, що в колекції є плаття батал, які існують виключно у великих розмірах. Їх конструкція розрахована спеціально на нестандартні комплекції. Є моделі, представлені широкою розмірною сіткою від мінімального 42 (XS) до максимального 58 (5XL) розміру.

У той же час деякі моделі мають за найбільший лише 48 розмір, і вони теж присутні в категорії плюс сайз. Сукні оверсайз підходять до двох сусідніх розмірів: S-M; L-XL і т. д., що слід враховувати підчас вибору. Наприклад, елегантна довга широка сукня з спідницею у клітинку і чорним верхом. Цей фасон можна носити як з поясом, так і у вільному вигляді. За форматом вона підходить і для офісу, і для урочистостей, доречна і на кожен день в неформальній обстановці. Вдало поєднується з нарядним та спортивним взуттям, створює безліч комбінацій у багатьох стилях.

Спортивні, ділові, коктейльні та універсальні сукні великих розмірів

Ідеальною на кожен день є спортивна сукня-худі (існують схожі варіанти сукня-світшот). Купити сукню великого розміру можна і виключно ділову, і коктейльну, і таку, що відповідає одному конкретному стилю. Сукня-сарафан офіційно-ділового формату прекрасно поєднується із строгими блузками, органічно вписується до офісного дрес-коду.

Актуальні в нинішньому сезоні сукня-халат та сукня на запах – універсальна модель, що підійде будь-якій комплекціїі тому представлені найбільш широкою розмірною сіткою. Цікавий безпрограшний варіант – довга сукня-балон лаконічного крою. Це типовий приклад кежуал-стилю: однаково гарно виглядає у спортивному, повсякденному і навіть нарядному форматі. Не вузька і не широка, водночас не приховує усе найкраще у фігурі, та не акцентує уваги на її можливих недосконалостях. Матеріал не мнеться, додає безмежну свободу рухів.

Product successfully added to the product comparison!